qc profili

Şirketimizin 50'den fazla çalışanı vardır,Ar-Ge ekibi, kalite kontrol departmanı ve diğer profesyoneller dahil.

"En iyi kalite ve en iyi hizmet" hedefimizdir.Müşterilerimize elimizden gelen en iyi kaliteyi ve en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Ürünlerimizin kalitesini kontrol edebilen kalite kontrol departmanımız mevcuttur.Tüm ürünlerimiz kesinlikle CE vb. standartlara göre üretilmektedir. Ürünlerimizin tamamı müşteriye teslim edilmeden önce eğitimli personelimiz tarafından tek tek kontrol edilmekte ve test edilmektedir.Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Jiangsu Vespolari Steel Import & Export Co., Ltd. 200'den fazla çalışanı ile Jiangsu Eyaleti, Wuxi Şehrinde, Şanghay Limanı'na yakın bir yerde bulunuyor.Ana ürünler paslanmaz çelik levha, paslanmaz çelik bobin vb.Depo stoğu 3000 tonu aşar, kısa sürede teslim edilebilir.Vespolari, Baosteel, Tisco, Shan Steel, Rizhao çelik ve diğer büyük yerel çelik fabrikaları ile yakın işbirliği içindedir.Yıllık 50.000 ton satışımız var.Kesme ve vadeli haddeleme dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerine göre üretip üretiyoruz.Müşteri odaklıyız: en kaliteli ürünleri en düşük fiyatlarla sunmayı taahhüt ediyoruz.Ayrıca üretim, paketleme, teslimat ve kalite güvencesinde en iyi uygulamaları taahhüt ediyoruz.Ve müşterilere tek elden tedarik sağlamak.

Şirketimiz, dünya çapında genişleyen bir müşteri tabanı ile her geçen gün büyümektedir.Mükemmel ürünler, agresif fiyatlandırma ve mükemmel müşteri hizmetleri üzerine kurulu itibarımız, Vespolari'nin yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinin güvenini kazanmıştır.Birkaç yıllık ticari büyümeden sonra, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Güneydoğu Asya ve Afrika'da güçlü satış pazarları kurduk.Vespolari Metal, üretimde dürüstlük, kalite ve mükemmelliğe değer verir.Müşterilerimizin beklentilerini hem karşılayan hem de aşan ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz.Amacımız, mevcut ve yeni müşteriler için memnuniyet sağlayan uzun vadeli iş ilişkileri kurmaktır.

Jiangsu Vespolari Steel Import & Export Co., Ltd. kalite kontrol 0

 

Mesaj bırakın