Üretim hattı

 

Jiangsu vespolari, tam otomatik üretim hattına sahip ilk üç fabrikadan biridir.100 takım aylık üretim kapasitesi.Tüm makineler, ihraç edilen standartlarla kaliteli.

 

Üretimimiz kesinlikle şu prosedürleri takip eder:şekillendirme, döküm, işleme, montaj, test, boyama ve paketleme.

 

Chengdu Yongyi Pump Industry Co., Ltd.

 

1. Teknolojik olarak gelişmiş paslanmaz çelik, alüminyum ve bakır üreticisidir.

 

2. Paslanmaz çelik üretiminde en üst seviyeye ulaştık.

 

3. İkiden fazla üretim hattımız var.

 

4. Jiangsu Vespolari, müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı ürünleri özelleştirebilen kendi metal fabrikasına sahiptir.

 

5. %99,5 hatasız ürünler üretin.

 


 

Chengdu Yongyi Pump Industry Co., Ltd.

OEM / ODM

Jiangsu vespolari, gelişmiş üretim yönetimine sahiptir ve ayrıca yüksek kaliteli kimyasal proses pompası sağlamak için teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir.OEM/ODM de açığız.Bir set de açığız.

 

Yongyi'nin ürünleri sadece Çin'de başarılı satışlar değil, aynı zamanda dünya genelinde 180'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir:Güneydoğu Asya, Batı Afrika veya Güney Afrika dahil Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Güney Amerika ve dünyanın diğer bölgeleri gibi Kuzey Amerika, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler.Kaliteli ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

 

 

Chengdu Yongyi Pump Industry Co., Ltd.

Ar-Ge

Jiangsu Vespolari Demir ve Çelik İthalat ve İhracat
Fiyat ve kalitede büyük bir sürpriz alabileceğinize inanıyoruz.
Şirket, 15 yılı aşkın bir süredir alüminyum ürünleri üretmektedir, bu nedenle türleri, özellikleri, malzemeleri ve uygulamaları hakkında zengin deneyime sahibiz.Üretim zincirinin her bir halkasında sıkı kalite kontrolümüz var.
· Malzeme - Alaşımlı ürünlerin ana malzemesi düşük karbonlu çelik, alüminyum çelik ve galvanizli çeliktir.Malzemeleri ünlü fabrikadan satın alıyoruz, kaliteyi garanti edebiliriz.
· Üretim - 6 profesyonel üretim hattımız var ve her hattın kaliteyi kontrol edecek bir yöneticisi var.Her gün üretim programını raporlayacaklar ve üretim programını ihtiyaca göre ayarlayacaklar.
· Ürünler - Ana ürünümüz alüminyum levha, alüminyum rulo ve alüminyum borudur.Esas olarak 1,3,5,6 ve 8 Serisi alaşımlı alüminyum boyalı rulo/levha, alüminyum sıva/kabartmalı bobin, alüminyum oluklu levha, alüminyum antika metal fayans, saf alüminyum bobin/levha, alüminyum baklavalı sac, alüminyum daire, alüminyum şerit, alüminyum folyo vb.
· Fiyat - Çin'deki gerçek fabrika biziz, bu nedenle düşük malzeme maliyeti, iş verimliliğini artırma ve kayıpları azaltma gibi birçok yönden maliyeti kontrol edebiliriz.Malları en uygun fiyata tedarik edebiliriz.
· Teslimat süresi - 6 profesyonel üretim hattı, yüksek iş verimliliği ve stokta bulunan büyük miktarda standart ekose desenli plaka, böylece teslimat süresini kısaltabilir ve müşterilerin malları mümkün olan en kısa sürede almalarını sağlayabiliriz.
· Satış sonrası servis - Malları aldığınızda, herhangi bir sorunuz varsa, teknik departmana geri bildirimde bulunacağız ve ardından size mümkün olan en kısa sürede cevap vereceğiz.Aynı zamanda, isterseniz teknik desteği de sağlayacağız.

 

Mesaj bırakın